Kim ja jestem?Grace. Grejs. Tak naprawdę Gracjana. To ja. 26 lat, 160 cm wzrostu, kręcone włosy i cała masa chochlikowej złośliwości i sarkazmu. I przeogromna chęć uczynienia swojego życia nieprzeciętnym. Stąd też tytuł bloga, który jest cytatem. Kto zgadnie, z jakiej książki, otrzyma ode mnie 500 zł przelewem na konto.

Nie no, żartowałam. Często to robię. Często też bujam w obłokach i rozmyślam nad sensem istnienia.

Nonkonformistka, buntowniczka, marzycielka. Te trzy słowa chyba opisują mnie najlepiej. Chociaż może jest ich więcej, ale pewnie nie chce mi się o tym myśleć. Bo jeszcze nie wspominałam, ale jestem strasznie leniwa. I zagmatwana. O tak! Pełna sprzeczności. Nie żebym się przechwalała, ale patrzę na świat trochę inaczej niż niektórzy i chcę się tym moim sposobem postrzegania świata z Tobą podzielić.

No dobrze, a więc bardziej oficjalnie: witam Cię, Gościu miły, na moim blogu! Wszystko, co tu czytasz, przeczytałeś, albo dopiero masz zamiar przeczytać, jest mojego autorstwa. Każdy wpis odkrywa przed tobą tajemnicę tego, kim tak naprawdę jestem. Nie znajdziesz tutaj jednak ciekawostek z mojego życia prywatnego, choć często do niego nawiązuję. Nie znajdziesz przepisu, jak żyć. Ale znajdziesz kogoś, z kim, być może, łączy Cię sposób, w jaki chcesz uczynić swoje życie pełniejszym, mądrzejszym i lepszym.

Z moim blogiem jest jak z każdym z nas- nie da się jednoznacznie określić czy jest zły czy dobry, czarny czy biały. Powiem tylko tyle: nie traktuj wszystkiego tutaj zbyt poważnie, bo i ja nie traktuję poważnie Ciebie. Zresztą nie tylko Ciebie, ale i całego swojego życia. Pragnę tylko, by uczynić je wyjątkowym, uciec od nudy i nie powielać schematów; ciągle doświadczać nowego i cieszyć się z drobnych rzeczy.

PS I wcale nie jestem taka wredna, jak się wydaję  :) 

Popularne posty z tego bloga

Mój 2018- czyli czas na podsumowanie roku według Grejs

Co mnie wkurza jako fotografa

Czego nauczyła mnie... choroba